Ślusarz osprzętu

Kraków, ul. Ujastek 1

Opis stanowiska: ? przeprowadzanie rewizji stanu łożysk ? przebudowa walców ? obsługa strugarki ? spawanie elementów ? podstawowe prace na kuźni Wymagania: ? min. wykształcenie zasadnicze zawodowe ? możliwość pracy zmianowej ? dobry stan zdrowia ? mile widziane uprawnienia do sterowania suwnicą z poziomu roboczego ? mile widziana umiejętność ostrzenia frezów i wierteł Oferujemy: ? stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ? możliwość rozwoju zawodowego ? wynagrodzenie brutto adekwatne do kwalifikacji (w przedziale 2500-3500) + premia regulaminowa + dodatki za nocne, nd i św ? pakiet socjalny (w tym karta Mulitsport ? częściowo finansowana przez pracodawcę) ? nagroda na Dzień Hutnika ? ubezpieczenie grupowe ? możliwość finansowania przez firmę niezbędnych szkoleń zawodowych   Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich aplikacji pocztą elektroniczną na adres e-mail: rekrutacja.pr@ferrostal.com.pl z zaznaczeniem w temacie wiadomości e-mailowej nazwy stanowiska. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Cognor S.A. Oddział Ferrostal Łabędy w Krakowie (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. z 2018 r., poz. 1000). Zostałem/am poinformowany/na, że administratorem moich danych osobowych jest Cognor S.A. Oddział Ferrostal Łabędy z siedzibą w Krakowie przy ul. Ujastek 1. Zebrane dane mogą być udostępniane wyłącznie podmiotom wskazanym w przepisach prawa. Przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania na warunkach określonych w ustawie z dnia 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. z 2018 r., poz. 1000. Podanie danych osobowych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.